Ettevõtest

Nimi SantegraŽ on tuletatud kahest ladinakeelsest sõnatüvest - "san", millest tuleneb sõna "sano", tähendusega "terveks tegema, taastama, hoolitsema" ja "sanitas", tähendusega "tervis", kuid ka "integra" "täielik, täiuslik, tasakaalus". Peale selle sisaldab sõna inglisekeelset mõistet "integrity", mis tähendab ausust.

Firma nimes peegeldub tema põhiülesanne - igakülgne hoolitsus inimese tervise eest ning aus äri.
SantegraŽ äri baseerub aastatepikkusel kogemusel firma juhtimises, toodete eksklusiivsetel valemitel, mis toodetakse kooskõlas tööstuse kõrgeimate standarditega ja, mis kõige tähtsam, unikaalsel rahvusvahelisel müügiagentide rühmal - energilistel, tööle andunutel inimestel.

SantegraŽ tegevus põhineb inimeste kasvaval vajadusel uute mooduste järele tervise tugevdamiseks. Firma kontseptsioon - terviklik lähenemine inimese tervise toetamiseks, kuna iga inimene on looduse unikaalne looming ning võimeline end täiendama ja elu paremaks muutma.

Firma deviis The Educated Choice - Teaduslik Valik - peegeldab meie soovi äratada inimestes vastutustundlikku tervisekäitumist.

Tervis on hindamatu kink, mida on kerge kaotada ja võimatu osta. Igaüks saab aru, et haigust ennetada on palju kergem kui pärast seda ravida. Kuid enamus meist on arvamusel, et tema ei haigestu ja jätkavad oma tervise kulutamist, kuni lõpuks hakkab organism tõrkuma. Siis tulevad appi ravimid, mis aitavad võidelda haigusega, kuid võivad seejuures tekitada kogu organismile suurt kahju. Kinnisest ringist on raske välja pääseda. Ainult oma mõttemaailma muutes ning elades harmoonias ümbritseva maailmaga võib inimene jõuda nii füüsilise kui ka vaimse täiuslikkuseni. Õnneks pole kunagi hilja alustada oma tervise eest hoolitsemist ja tugevdamisega säilitada see pikkadeks aastateks.
Teil on olemas valik! Ka väikese pingutusega muutes elustiili, tõstes füüsilist aktiivsust ja tagades organismile vajalikud ained, vitamiinid ja mineraalid saavutate kindlasti edu!

SantegraŽ bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid aitavad täiendada eluks vajalike ainete varu organismis, olles suurepäraseks mooduseks organismi tugevdamiseks. Suurimaks eeliseks on kõrge kvaliteet, need toidulisandid ei tekita sõltuvust ja nende kasutamiseks praktiliselt puuduvad vastunäidustused.

Firma on õigusega uhke unikaalsete valemite üle, mis on välja töötatud, arvestades uusimaid teaduse saavutusi ja sajanditepikkust traditsiooni ravimtaimede kasutamisel. Kaasaegne tööstustehnoloogia lubab maksimaalselt säilitada SantegraŽ toidulisandite kasulikke omadusi.

SantegraŽ toodete toimed on jaotatud viide kategooriasse:

1. Esenza - web_santegra_tooted organismi puhastamiseks. Organismi puhastamine on esimene ja tähtsaim samm hea enesetunde säilitamiseks ning tervise tugevdamiseks.
2. Formata - eksklusiivsed valemid erinevate haiguste ennetamiseks, organismi tugevdamiseks ja tervise toetamiseks.
3. Classique - suurepärased naturaalsed web_santegra_tooted, kombinatsioon unikaalsetest vanaaegsetest retseptidest ja teaduse viimastest saavutustest toiduainete raviomaduste vallas).
4. First Choice - "kodune apteek" - web_santegra_tooted, mis peavad olema igas kodus efektiivse ja ohutu esmaabi jaoks.
5. Prescripta - kõige võimsamad ja efektiivsemad valemid, mille loomisel on kasutatud teaduse viimased saavutused, unikaalsed komponendid ja uusim tehnoloogia.

Sellepärast ongi väga tähtis, et SantegraŽ tooteid valmistatakse vastavuses GMP rangete standarditega.
GMP (Good Manufacturing Practice) - standardite ja määruste kogu medikamentide ja mõningate toiduainete tootmiseks. Kontrolli korraldab FDA (föderaalagentuur, mis teostab kontrolli farmaatsiaturu ja mõningate toiduainete üle USA-s). GMP omab seaduse jõudu ja kontrollib tootmisprotsessi kõiki lülisid. GMP nõuetest kinnipidamine garanteerib efektiivse ja ohutu kõrgekvaliteetse toodangu väljalaset. GMP reeglid näevad ette eriti hoolikat lähenemist toodete valmistamisel, vältimaks igasuguseid apse ja rikkumisi, mis omakorda kaitseb tarbijaid mitteefektiivsete ja isegi ohtlike toodete eest. GMP standardite eiramine võib tuua tootjale tõsiseid tagajärgi, kaasa arvatud trahvid, litsentsi kaotus ja isegi kriminaalne vastutus.

USA seadusandlus nõuab ravimite tootjalt kohustuslikku GMP sertifikatsiooni. Bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite GMP sertifitseerimin on USA-s praegu vabatahtlik. Kuid lähimal ajal võib situatsioon muutuda. FDA tegi ettepaneku arutada seaduse projekti, mis näeb ette kohustuslikku GMP sertifikatsiooni kõikidele bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite tootjatele. Pärast sellise seaduse jõustumist, antakse toidulisandite tootjatele kolm aastat, et viia tootmine vastavusse GMP standarditega ja viia läbi sõltumatu audit, mille eesmärgiks oleks GMP sertifikatsiooni saamine. Parimal juhul võib GMP standardite kohaselt sertifitseeritud toidulisanditega tegelevaid USA tootjaid oodata turule mitte enne 2010 aastat.

Toidulisandite suurtootjad USA-s, kes omavad juba praegu GMP sertifikatsiooni, kiidavad heaks seadusandja initsiatiivi, lootes, et see aitab vältida vastutustundetut konkurentsi sertifikatsiooni mitteomavate ja madalakvaliteetsete toodete tootjate poolt.

Kõik SantegraŽ bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid valmistatakse ühe USA suurema tootja poolt, mis on läbinud täieliku sertifikatsiooni GMP standardite järgi.

Sertifikatsioon sisaldab:

GMP sertifikaat, välja antud USA-s Rahvusliku Nutritseeutikute Assotsiatsiooni poolt (NNFA). Tootja kooskõlastus GMP standardite nõudlustega kinnitatakse iga-aastase sõltumatu auditi poolt. Esmakordselt väljastati selline sertifikatsioon 1994.aastal.
GMP sertifikaat, välja antud Ameerika Rahvusliku Terviseagentuuri ja Rahvastiku Kaitseameti poolt (NSF) - (GMP requirements in NSF/ANSI Standard 173, Section 8 - Dietary Supplements). Sertifikaat oli esmakordselt väljastatud 2003. aastal ja kinnitatakse igal aastal sõltumatu auditi poolt.
GMP sertifikaat, välja antud Austraalia Tervisekaitse Ministeeriumi Tervisetoodete Administratsiooni (TGA) poolt vastavuses ülemaailmse Tervisekaitse Organisatsiooni ja Farmaatsia Konventsiooni nõuete ja soovituste kohaselt. Sertifikaat on esmakordselt väljastatud 2002.aastal ja on kinnitatud sõltumatu auditi poolt.

Sertifikaat, mis on vastavuses Euroopa Parlamendi direktiividega toiduainete hügieeni kohta, väljastatud TUV (sõltumatu ekspertide agentuur staap-korteriga Saksamaal, tunnustatud kui euroopa ja ülemaailmne liider sõltumatu ekspertiisi läbiviijana). Sertifikaat väljastatud 2006. aasta mais.
Praeguseks omavad ainult üksikud peaaegu tuhandest toidulisandite tootjatest taolist kõrget sertifikatsiooni taset.
Kõikidest GMP reeglitest kinnipidamine on töömahukas ja väga kallis protsess, kogu protsessi igal etapil - alustades toorsaaduse kokkuostust ja lõpetades valmistoote pakendamisega - allub kõige hoolikamale kontrollile.

Kõikide SantegraŽ toodete vastavus GMP standarditele on nendele suureks eeliseks, võrreldes paljude teiste toodetega toidulisandite turul.

Ainult tööstuse liidrid omavad võimalust finantseerida GMP standarditest kinnipidamist, garanteerides toodete kõrget kvaliteeti.

Sellega tihtipeale põhjendataksegi toidulisandite hinna vahet erinevatelt tootjatelt. Kvaliteetne toode ei saa olla odav. On öeldud, "kes kahju kardab, see kasu ei saa", kuid antud juhul võime kaotada enese tervise.

Me kõik teame suurepäraselt, kui suuresti sõltub meie tervis söömisest ja eluviisist.

Kas te toitute õigesti? Kas organism ikka saab piisavas koguses toitvaid aineid, vitamiine, antioksödante ja mikroelemente, et ammutada jõudu mitte just kergeks igapäevaseks tööks ning vastu seista ümbritseva keskkonna kahjulikele mõjudele?

Teile avaneb suurepĐ´rane võimalus kasutada juhtiva teaduse saavutusi toitlustusvaldkonnas. Kõige kiirem ja efektiivsem toitumise parandamise moodus on bioloogiliselt aktiivsete lisandite tarvitamine. SantegraŽ kompanii eksklusiivsete toodete lai spekter võimaldab Teil valida just neid toidulisandeid, mis on hädavajalikud Teie organismi toetamiseks.

Toidulisandite tarbimise ühendamine õige toitumise, tervisliku eluviisi ja füüsilise aktiivsusega võimaldab Teil muuta elu paremaks!

SantegraŽ - The Educated choice / SantegraŽ - Teie Taeduslik Valik!
 


Kontakt

Jelena Pikkov
Tel. +372 5144565
email: jp <a t> santegra.ee
OÜ SANUM - reg.11310815 - IBAN EE972200221033209068