CardioPhyt

CardioPhyt sisaldab vitamiine, mineraale ja ravimtaimi, mis toetavad sünergiliselt südame-veresoonkonda.

Südamehaigustesse sureb kogu maailmas enim inimesi. Elustiil on südamehaiguste puhul peamiseks põhjuseks, kuid seda saab muuta ning haigusi vältida. Olge normalkaalus, füüsiliselt aktiivne, ärge suitsetage ega pruukige ülemääraselt alkoholi, vähendage stressi.

A-vitamiin on esindatud naturaalse karotinoidkompleksina, mis muutub organismis A-vitamiiniks ja on väga tähtis antioksüdant ning toetab immuunsüsteemi. Vähendab vähiriski, parendab nägemist ja ennetab kae arengut.
C-vitamiin on tugev antioksüdant, blokeerides vabade radikaalide toimet. Eriti tähtis on see vitamiin südame-veresoonkonnale, vähendades halva kolesterooli taset, vere viskoossust ja trombide moodustumise ohtu. On vajalik kollageeni moodustumiseks. Keha ei tooda ise C-vitamiini, seetõttu on eriti tähtis saada vajalik kogus oma igapäevase toiduga.
E-vitamiin on antioksüdant, mis kaitseb rasvarakke oksüdeerumise eest ja toetab olulisel määral kardio-vaskulaarsüsteemi õiget funktsioneerimist, aidates hoida veresooni elastsetena. Hoiab ära ka trombide teket ja parendab vereringlust.
B3-vitamiinil ( niatsiin ) on oluline osa elus rakkude ja närvisüsteemi funktsioonide energiavahetuses. Vähendab triglütseriidide ja halva kolesterooli taset, suurendades samas hea kolesterooli taset organismis.
Foolhape (B9-vitamiin) kontrollib homotsüsteiini nimelise aminohappe taset veres. Homotsüsteiini kõrgenenud tase võib viia depressioonini, alzheimeri tõve ja südamekahjustusteni. Foolhape aitab kaasa RNA ja DNA tootmisele, mis on keha geneetiliseks materjaliks, samuti punaste vereliblede moodustumisele.
B12-vitamiin on vajalik närvisüsteemi ja veresoonkonna töö korrashoidmiseks. Selle vitamiini puudus võib põhjustada ärrituvust, depressiooni, kontsentratsioonivõime langust ja mälu nõrgenemist, organismi vastupanuvõime vähenemist.
Magneesium on eluliselt tähtis mineraalaine, mis osaleb rohkem kui 300 biokeemilises reaktsioonis inimkehas. Etendab tähtsat osa luustiku ülesehitamisel, tõstes kaltsiumi omastatavuse efektiivsust, toetab energiavahetust ja valgu sünteesi, reguleerib veresuhkru taset. Magneesium reguleerib arteriaalset vererõhku.
Tsink on tähtis mikroelement, mis stimuleerib kehas üle 100 ensüümi aktiivsust. Tsink on vajalik immuunsüsteemi toetuseks, normaalseks kasvuks ja arenguks. Parendab haavade paranemise aktiivsust, DNA sünteesi, lõhna- ja maitsmismeelt.
Seleen on vajalik mikroelement kardio-vaskulaarfunktsioonideks ja võimalike tekkivate probleemide ennetamiseks nendes süsteemides. Seleen aktiveerib suurt hulka ensüüme, mis vastutavad südame tervise eest. Võimas antioksüdant.
Kaalium on vajalik keha kasvuks ja arenguks, närvistimulatsiooniks ja lihaste kokkutõmbumiseks. Rakuensüümid vajavad korralikuks töötamiseks kaaliumi. Kaaliumipuudus avaldub lihasnõrkusena, aeglustunud reaktsioonidena ja südame arütmiana.
CoQ10 toetab kardiovaskulaarsüsteemi, aitab stabiliseerida arteriaalset vererõhku ja südamerütmi, ennetab tromboosi teket, parandab mikrotsirkulatsiooni kudedes, tõstab energiatootlikkust mitokondrites, tugevdab immuunsüsteemi, vähendab allergianähtusid, parendab igemete seisundit ja tõstab kehalist vastupidavust.
L-karnitiin on vajalik komponent energiavahetuses, selle abil muudetakse rasvhapped organismis energiaks. Kliinilised testid on näidanud, et L-karnitiin on võimeline parendama südamelihase funktsionaalseid parameetreid, normaliseerima südamerütmi, soodustama normaalset kolesterooli ja triglütseriidide taset, parendama vereringet ja organismi füüsilist vastupanuvõimet.
Punase viinamarja ekstrakt sisaldab polüfenoole (võimsaid antioksüdante), mis vähendavad riski südame- veresoonkonna haiguste arenguks, vähendavad kapillaaride seinte haprust ja parendavad veresoonte elastsust. Punase viinamarja ekstrakt on halva kolesterooli vähendaja ja vähi arengu ennetaja.
Ginko biloba vähendab tromboosi tekke tõenäosust ja on antioksüdant. CardioPhyt sisaldab Ginko biloba lehe ekstrakti, garanteerimaks maksimaalset efektiivsust.
Küüslauk on sajandeid tuntud kui imeravim. Positiivse efekti tagavad küüslaugu koostises olevad allitsiin, vitamiinid A, B1, C ja nikotiinhape. Küüslauk vähendab halva kolesterooli ja triglütseriidide taset veres.
Viirpuud on traditsiooniliselt kasutatud veresoonkonna probleemide puhul, kuna temas olevad aktiivsed koostisosad on südamelihast toniseeriva efektiga, aitavad tugevdada südamelihase kokkutõmbeid, samuti parendada aju- ja koronaarset verevarustust, aitavad kaasa arteriaalse vererõhu alanemisele. Viirpuu omab positiivset mõju närvisüsteemile, on rahustava toimega ja kasulik unetuse korral.

CardioPhyt:

parandab aju ja südame verevarustust
aitab säilitada tervislikku kolesteroolitaset
tugevdab veresoonte seinu
alandab vererõhku
normaliseerib südamerütmi
annab energiat südamelihasele

Koostis:
1 kapslis : Vitamiin A- 2500 IU, vitamiin C 110 mg, vitamiin E 26 IU, vitamiin B3 4 mg,
foolhape 40 mcg, vitamiin B12 2 mcg, magneesium 31,7 mg, tsink 2 mg, seleen- 12 mcg, kaalium 20 mg, patenteeritud segu 100 mg, coensüüm Q10, L-karnitiin, punase viinamarja ekstrakt, ginko biloba lehe ekstrakt, küüslauguekstrakt, viirpuumarja kontsentraat.
Näidustused:
Vereringe parendamiseks, südamelihase kokkutõmmete ja südamerütmi normaliseerimiseks, kõrge vererõhu korral, kolesteroolitaseme alandamiseks, mikroelementide, mineraalide ja vitamiinide puuduse korvamiseks, füüsilise ja emotsionaalse ülekoormuse korral.
Vastunäidustused:
Individuaalne ravimtalumatus, akuutne glomerulonefriit, maohaavandtõve ägenemine, bradükardia.
Soovitatav kogus:
1 kapsel 3 korda päevas koos toidu ja veega 1 kuu jooksul.
Pakend: 60 kapslit
Säilitamine: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30C.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.