ElmiGone

Rahvusvahelise tervishoiuorganisatsiooni andmeil kannab veerand meie planeedi elanikkonnast parasiitnakkusi. Tavaliselt saame me parasiite veega ja toiduga, samuti lemmikloomadelt. Parasiidid toituvad peremeesorganismis. Nad jätavad meid ilma vitamiinidest, toitainetest ja aminohapetest, vähendades ühtlasi energiataset. Nad eritavad toksiine. Kõige selle pärast on väga tähtis saada lahti neist kutsumata külalistest ja kaitsta oma keha.

ElmiGone sisaldab hästi tuntud ravimtaimi nagu kreeka pähkel, kõrvitsaseemned ja küüslauk. Kõik need on tunnustatud parasiitide ja sooleusside vastase toime poolest.
Traditsiooniliselt on kreeka pähklit kasutatud antiseptilise, desinfitseeriva ja parasiitidevastase vahendina. Kreeka pähkel toniseerib, parendab seedimist ja toidu omastamist, olles leevendajaks kõrvetistele, voolmetele, kõhupuhitusele nii maos kui ka sooltes.

Kõrvitaseemned on ühed efektiivsemad ja ohutumad ussivastased vahendid, iseäranis erinevate lintusside puhul. Kõrvitaseemned sisaldavad haruldast aminohapet cucurbitini, mis ei avalda kõrvaltoimeid (ei põhjusta maoärritust ega mürgistust), tänu millele saavad seda kasutada lapsed, rasedad ja vanurid.
Nelk on tugev antiseptik, omab antibakteriaalset ja organismi kaitsvat toimet. Seda kasutatakse lintusside ja parasiitide munade hävitamiseks.

Sidrunmeliss, vooljas kirburohi, kummel ja apteegitill on põletikuvastase ja desinfitseeriva toimega.
Kollane emajuur, tüümianileht, piparmündileht ja must pipar omavad positiivset mõju seedesüsteemile.
Põld-lambaläätse seemned on kerge lahtistava toimega.

Klorofüll stimuleerib soolte aktiivsust, kaotab halva suulõhna ja vabastab keha mürkidest.
Elmigone on efektiivne parasiitide vastu ja seda oleks hea kasutada 2 korda aastas koos soolestikku naturaalselt puhastava FortiFi-ga.

ElmiGone´i unikaalne koostis muudab toote efektiivseks, kaitstes kogu keha: kiirendab haavade paranemist, tugevdab igemeid ja vähendab igemete ja hemorroidide veritsust.

ElmiGone:

efektiivne parasiitide ja sooleusside vastane vahend
põletikuvastase, sapieritust soodustava ja kergelt lahtistava toimega
antiseptilise, bakteritsiidse ja antiallergilise efektiga, aitab lahendada nahaprobleeme

Koostis:
Proprietary Blend 390,0 mg, kreeka pähkli (Juglans regia) kest, kõrvitsa (Cucurbita maxima) seemned, vooljas kirburohi (Polygonum cuspidatum) 10.1 ekstrakt, nelgi (Eugenia caryophyllata) pungad, sidrunmelissi (Salvia officinalis) lehed, küüslaugu (Allium sativum) mugulad, Kollase emajuure (Gentiana lutea) juured, põld-lambaläätse (Trigonella foenum-graecum) seemned, kummeliõie (Anthemis nobilis) ekstrakt 10:1, musta pipra (Piper nigrum) terad, piparmündi ( Mentha piperica) lehed, tüümiani (Thymus vulgaris) lehed, fenkoli (Foeniculum vulgaris) seemned, klorofülliin.
Näidustused:
Helmintoosid (sooleussid), parasiitnakkused, nahaprobleemid.
Vastunäidustused:
Individuaalne ravimtalumatus, maohaavand, türeotoksikoos.
Kasutamine:
Tühja kõhuga 2 kapslit hommikul pool tundi enne sööki esimesel 10 päeval, siis 4-5 kapslit järgmise 20 päeva jooksul. Peale juua suur klaasitäis vett.
Pakend: 120 kapslit
Säilitamine: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30C.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.