Essential C-curity

Firma Santegra suurepärane toode Essential C-curity on lausa revolutsiooniline. See koosneb C-vitamiinist, mis pärineb erinevaist allikaist, tsingist, bioflavonoidide kompleksist ja dieetilistest indolitest (indol-3 karbinool).

C-vitamiin on asendamatu kõigile elusolendeile. Kahjuks inimorganism, erinevalt suurema osa imetajate omast, ei ole võimeline C-vitamiini ise sünteesima ja peab seda väljastpoolt saama. Probleem on aga selles, et kaasaja inimese toit ei sisalda C-vitamiini piisavas koguses ning see mõjub halvasti tervisele, enesetundele ja isegi välimusele.

C-vitamiin on hädavajalik kollageeni sünteesiks see on valk, mis on asendamatu kõõluste, sidekoe, sidemete, vastupidava naha, veresoonte ja luude jaoks. Tugeva antioksüdandina võitleb C-vitamiin vabade radikaalide hävitava mõju vastu ja hoiab korras südame-veresoonkonna tööd, tugevdab immuunsüsteemi, tõstab organismi vastupanu stressile, infektsioonidele ja külmale. Uuringud on näidanud, et C-vitamiin võimaldab külmetushaigusi kergemalt põdeda ja lühendab haiguse kestvust. C-vitamiin kaitseb hammaste ja luustiku tervist mitte ainult seetõttu, et osaleb kollageeni sünteesis, vaid et tal on otsene seos koerakkude kasvamisega. C-vitamiin kiirendab haavade paranemist.

Essential C-curity koostisesse kuulub C-vitamiin viies erinevas vormis: askorbiinhape, kaltsiumaskorbaat, askorbiilpalmitaat, acerola kirsside ekstrakt (4:1) (Malpighia glabra L.), kibuvitsamarjade pulber (Rosa rugosa), mis suurendab selle bioomastatavust.

Tsink on üks tähtsamaid mikroelemente, sest omab immuunsüsteemi tugevdavat toimet. Tsingi puudujääk võib põhjustada mitmeid tervisehäireid. Uues tootes on tsink ühes enim bioomastatavas vormis tsinktsitraadina.
Indol-3-karbinool, mis sisaldub ristõielistes köögiviljades nagu erinevad kapsasordid, redised, naerid, kaalikad, on antioksüdantsete omadustega, suurendab organismi kaitsemehhanisme, on võimas detoksikatsioonivahend. Arvukad uurimused on näidanud, et eksisteerib otsene side ristõieliste köögiviljade söömise ja kasvajatesse haigestumisse vähenemise vahel.

Bioflavonoididel on antioksüdantne toime, nad vähendavad veresoonte seinte läbilaskvust, neil on põletikuvastane toime. Parendavad mitmekordselt C-vitamiini omastatavust.

Hesperidiin on tsitruseliste bioflavonoid, mida leidub sidrunites ja apelsinides. Hesperidiinil on veresooni tugevdav toime, suurendab ka nende elastsust.

Rutiin on bioflavonoid, tal on antioksüdantsed omadused, vähendab kapillaaride seinte läbilaskvust, tugevdab veresoonte seinu.

Kadakamarjades on rikkalikult bioloogiliselt aktiivseid aineid, neil on põletikuvastane toime, parendavad seedimist ja toitainete omastamist.

Essential C-curity:

tugevdab immuunsüsteemi tänu suure bioomastatavusega C-vitamiini vormidele ja tsingile
stabiliseerib südame-veresoonkonna funktsioone
tugevdab veresoonte seinu
efektiivne vahend külmetushaiguste profülaktikas
kiirendab organismi rakkude kasvu ja nende taastumist
vähendab riski haigestuda kasvajatesse
on looduslik antioksüdant, aeglustab vananemist

KOOSTIS: (ühes tabletis): C-vitamiin (askorbiinhape, kaltsiumaskorbaat, askorbiilpalmitaat, acerola kirsside ekstrakt (4:1), kibuvitsamarjade pulber 300mg, tsink (tsinktsitraat) 2,7mg, hesperidiini kompleks 25mg, tsitruseliste bioflavonoidide kompleks 25mg, kadakamarjade ekstrakt (2:1) (Juniperus communis)- 25mg, rutiin 25mg, indol-3-karbinool 1mg.
NÄIDUSTUSED: organismi üldine tugevdamine, immuunsüsteemi tugevdamine, organismi kaitse antioksüdantidega, gripi profülaktika, igemete veritsemine, veresoonte seinte elastsuse vähenemine, verejooksud ninast, naha ja liigeste kollageenisisalduse taastamine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus
TARVITAMINE: 1 tablett päevas koos toiduga
PAKEND: 60 tabletti
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.