ExPress Essentials

ExPress Essentials on suurepärane toidulisand täiskasvanutele ja lastele. Köögiviljad ristõieliste sugukonnast (kapsas, brokkoli, lillkapsas, brüsseli kapsas, sinep ja mädarõigas) on tugevad antioksüdandid ja alandavad teatud tüüpi vähki haigestumise riski. Tänu ristõieliste unikaalsetele omadustele peaks tervislik toiduratsioon neid köögivilju sisaldama. Nad reguleerivad hormoonide tasakaalu ja endokriinsüsteemi normaalset funktsioneerimist.

Paljudele ei meeldi aga nende köögiviljade kibe maitse. Teadlased kinnitavad, et sellise maitse annavad neile teatud ained, mida nimetatakse glükosinolaatideks.

Seedimise või töötlemise protsessis glükosinolaadid lagunevad taimsete fermentide või soolestiku mikrofloora toimel, muutudes bioloogiliselt aktiivseteks aineteks. Lisaks sellele suurendavad glükosinolaadid maksafermentide aktiivsust ja lagundavad toksiine, mis satuvad organismi koos toiduga. Glükosinolaadid parandavad immuunsüsteemi tööd.
Paljud uuringud näitasid sõltuvust glükosinolaate sisaldavate köögiviljade tarbimise ja kasvajate arenemise riski vahel. On kindlaks tehtud, et maades kus tarvitatakse palju köögivilju ristõieliste sugukonnast, on vähki haigestumine tunduvalt madalam, kui teistes maades.

ExPress Essentials on köögiviljade kontsentraat garanteeritud glükosinolaatide (2%) ja ja 35 mg indool-3-karbinooli sisaldusega. Indool-3-karbinool on tõhus antioksüdant, tugevdab organismi kaitsejõude ja stimuleerib organismi loomulikku detoksikatsiooni.

Ristõielised stimuleerivad soolefermentide tootmist, parandavad seedimist ja jämesoole funktsiooni.

Kahjuks tarbib tänapäeva inimene üha vähem värskeid köögivilju. Appi tuleb teadus: tedlased leidsid unikaalse võimaluse ekstraheerida köögiviljadest glükosinolaate ja indool-3-karbinooli ja lisada need ExPress Essentialsi.

ExPress Essentials:

võimas antioksüdant
vähendab kasvajate tekkimise riski
aitab reguleerida ainevahetust ja hormonaalset tasakaalu
aitab neutraliseerida ja eemaldada ainevahetuse toksilisi jääke
sisaldab köögiviljade ekstrakti ristõieliste sugukonnast garanteeritud glükosinolaatide sisaldusega

Koostis: ristõieliste (kapsas, brokkoli, lillkapsas, brüsseli kapsas, sinep ja mädarõigas) standartiseeritud ekstrakt 400 mg sisaldades 2% glükosinolaate, indool-3-karbinool 35 mg.

Näidustused: Hormonaalse düsbalansi ennetamine, organismi kaitse ja taastamine peale intoksikatsiooni, alkoholi kuritarvitamine, töötamine kahjulikes tingimustes, allergia, tasakaalustamatu toitumine.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus.

Kasutamine: 1 kapsel päevas klaasi veega.

Pakend: 30 kapslit.

Säilitamine: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30C.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.