FortiFi

FortiFi on firma Santegra poolt loodud tervisele äärmiselt kasulik toode, mis sisaldab kompleksi vees lahustuvaid ja lahustumatuid toitainetega saadavaid tselluloose (kiudaineid).

Tselluloosil on tohutu potentsiaal paljude haiguste profülaktikas. Tselluloos aitab võidelda viie kaasaegses maailmas surmaga lõppeva haigusega: südame-veresoonkonna haigused, vähkkasvajad, kõrge arteriaalne vererõhk, rasvumine ja suhkruhaigus.

Kahjuks on kaasaegse inimese toidulaud tselluloosi poolest niivõrd vaene, et selle tarvitamine toidulisandina on tervise kaitsmise nimel muutunud hädavajalikuks. Kaasajal on arenenud riikide elanikkonna igapäevane keskmine tselluloosikogus 15g, samal ajal kui spetsialistide arvates on organismil vaja seda saada minimaalselt 20-35g päevas.

FortiFi puhastab soolestikku mehhaaniliselt, stimuleerides soolte motoorikat ja aidates kõhukinnisuse puhul. Toode soodustab organismi puhastumist, viies välja erinevaid toksilisi aineid, ühtlasi normaliseerides soolestiku mikrofloorat. Forti Fi on kasulik südame-veresoonkonna süsteemile, kuna tselluloos soodustab kolesteriini alanemist. Samuti reguleerib veresuhkru taset. Normaliseerib ainevahetust, soodustab kehamassi alanemist, kuna tänu täiskõhu tundele vähendab isu.

FortiFi koostisse kuuluvad suurepärased looduslikud koostisosad, mis sisaldavad tselluloosi, vitamiine ja mineraalaineid.

Teelehe seemnete pulber (Plantago psyllium) on rikkaim tselluloosi allikas. Sellel pulbril on võime siduda kolesteriini ja sapphappeid ning neid organismist välja viia. Mõningad kliinilised uurimused on näidanud teelehe seemnete pulbri võimet normaliseerida veresuhkru taset organismis. Samuti on sel võime omaenda kaalust 7-15 korda rohkem vett imada. See aitab soolestiku tööd reguleerida: pulber imab vett ja paisutab soolestiku sisu, aeglustades selle liikumist sooles kõhulahtisuse korral; kõhukinnisuse puhul on aga vastupidi organismi poolt läbitöötlemata jäägid pehmenevad, kergendades soole tühjenemist. Ja veel teelehe paisunud seemned tekitavad täiskõhu efekti, mis omakorda vähendab isu ja aitab kehakaalu kontrolli all hoida.

FortiFi sisaldab veel: õunapektiini, spirulina vetika pulbrit (Spirulina platensis), tomatit (Solanum aesculentum), porgandit (Daucus carota), petersellilehed (Petroselinum crispum), brokkolit (Brassica oleracea var. Italica), klorella pulbrit (rohevetikas) (60% proteiini, 5% klorofülli), spinatit (Spinacia oleracea), aedsellerit (Apium graveolens), kapsast (Brassica oleracea var. Acephala), jõhvikat (Oxycoccus palustris), peeti (Beta vulgaris), ananassimahl (Ananas comosus), õunhapet.

FortiFi:

puhastab mehhaaniliselt soolestikku, stimuleerib soolestiku motoorikat
hädavajalik südame-veresoonkonna süsteemi normaalseks funktsioneerimiseks, kuna alandab kolesteriini taset
aitab reguleerida veresuhkru taset
aeglustab rasvade ja süsivesikute omastamist
absorbeerib toksilised ained ja viiv need organismist välja
soodustab soolestiku mikrofloora normaliseerimist
normaliseerib ainevahetust
soodustab kehakaalu vähenemist, kuna vähendab isu, tekitades täiskõhu tunde

KOOSTIS: eksklusiivne koostis 9800mg: teelehe seemnete pulber, õunapektiin, spirulina, tomat, porgand, petersellilehed, brokkoli, klorella, spinat, aedselleri lehed ja varred, kapsas, jõhvikad, peet, ananassimahl, õunhape.
NÄIDUSTUSED: tasakaalustamata toit ja kõhukinnisus, normaliseerimata soolestiku mikrofloora, mürgistused, kurnatus, kolesteriinitaseme tõus, ülekaal, nahaprobleemid, organismi üldine puhastamine.
VASTUNÄIDUSTUS: individuaalne ravimtalumatus, mao-sooletrakti kroonilised haigused, glomerulonefriit.
Mitte tarvitada, kui toode põhjustab kõhulahtisust.
TARVITAMINE: lahustada ühe paki sisu klaasitäies külmas vees ja koheselt ära juua. Manustada kord päevas 15-20 min enne sööki.
PAKEND: 10 pakikest