Gemalon 500

Stress, ebaratsionaalne toitumine, medikamentoosne ravi, dieedid, suurenenud füüsiline koormus, kõrge vanus kõik need faktorid nõrgestavad inimese immuunsüsteemi, tehes ta vastuvõtlikuks paljudele haigustele. Organismi efektiivne kaitse sõltub paljuski immunoglobuliini hulgast, mida organism võõrainete antigeenide vastu toodab. Võõrained satuvad organismi mitmel erineval moel. Igale teatud antigeenile vastab spetsiifiline antikeha, mille ülesandeks on võõraine hävitamine ja organismile võimaliku kahjutekitamise ärahoidmine. Immunoglobuliinid on valgud, mida võib leida veres ja teistes kehavedelikes.

Immunoglobuliinid etendavad niivõrd tähtsat osa organismi tulemuslikul kaitsel, et nende kontsentratsioon on põhinäitajaks immuunsüsteemi tugevuse osas. Nõrgenenud immuunsüsteem toodab vähem immunoglobuliini (IgG) ja inim- organismi tervis satub ohtu.

Santegra uus toode Gemalon 500 on unikaalne patenteeritud valkude isolaat, mis kujutab endast naturaalset laktoosivaba immunoglobuliini allikat ja on loodud immuunsüsteemi kaitsmiseks ning tugevdamiseks.

Gemalon 500 on saadud suuresarveliste loomade vereseerumist; karja kasvatati tingimustes, mis võimaldas tugevdada selle humoraalset immuunsust patogeensete organismide vastu, kaasaarvatud E.Coli, H.Pylori, rotaviirus ja krüptosporiidium.

Ravimit toodetakse suuresarveliste loomade vere punavereliblede osakeste eraldamisega, seejärel eemaldatakse saadud plasmast valk fibrinogeen. Saadud seerumi tähtsaimaks osaks on immunoglobuliin.
Arvukad kliinilised uurimused on näidanud, et immunoglobuliini täiendav manustamine tugevdab inimese immuunsüsteemi, aidates seejuures kaasa soolestiku tervislikule seisundile ja hoides ära limaskestade põletikke.
Gemalon 500 koostises on samad immuno-proteiinid ja kasvufaktorid, mis esinevad lehma ternespiimas, kuid umbes 2,5 korda suuremas koguses. Peale selle, erinevalt ternespiimast, ei sisaldu Gemalon 500-s küllastunud rasvu, laktoosi ega kaseiini, mis muudab toote eriti väärtuslikuks inimestele, kes ei talu piimatooteid. Gemalon 500 ei sisalda antibiootikume ega sünteetilisi hormoone.

Eriti rikkalik on Gemalon 500 immunoglobuliinide IgG, IgM ja IgA poolest; sisaldab transferriini valku, mis seob endotoksiine; samuti teisi valke, mis tagavad organismi immuunsüsteemi täiendava kaitse.

Gemalon 500 sisaldab veel kasvufaktorieid, näiteks nagu IGF-1, mis on insuliinilaadne kasvufaktor ja mis toetab insuliini normaalset funktsioneerimist, vähendab rasvkudet ja toetab keha kompaktset lihasmassi, aitab kaasa ka kudede taastumisele. Toode sisaldab tsütosiin TGFb-d, millel on põletikuvastane toime ja mis toetab immuunmodulatsiooni.

Gemalon 500 on ülimalt kvaliteetne, bioloogiliselt aktiivne valguline toidulisand, mis tagab immunoglobuliini kõrge taseme.

Tänapäevases maailmas, kus pidevalt kasvab patogeensete bakterite hulk, tagab immuunsüsteemi toetamine looduslike ja kahjutute vahenditega tugeva tervise pikkadeks aastateks. Paljusid populaarseid looduslikke vahendeid, mida on harjutud tarbima immuunsuse tugevdamiseks, peab kasutama pikemat aega enne mõju avaldumist. Gemalon 500 efekt ilmneb organismi sattudes koheselt: tugevnevad organismi enda kaitsemehhanismid ja asuvad võitlusse nähtamatu vaenlasega.

Gemalon 500:

toetab ja tugevdab organismi immuunsüsteemi
normaliseerib soolestiku mikrofloorat
vähendab patogeensete mikroorganismide kasvu
soodustab kudede taastumist
toetab kompaktset lihasmassi

KOOSTIS: (ühes tabletis): immunoglobuliin IgG (45%-st immunoglobuliini kontsentraadist) 500 mg.
NÄIDUSTUSED: immuunsüsteemi nõrgenemine, kroonilised infektsioonid, haiguste- ja operatsioonijärgsed perioodid.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: immuunsüsteemi toetamiseks: 4 tabletti päevas koos klaasitäie veega. Esimeste immuunsüsteemi nõrgenemise ilmingute puhul: 4 tabletti 2-3 korda päevas, minimaalselt kolme päeva vältel.
PAKEND: 60 närimistabletti.
SÄILIVUSAEG: 2 aastat.
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, tihedalt suletuna kuivas ja jahedas. Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.