Ginkgo Forte GP

Firma Santegra suurepärane toode Ginkgo Forte GP on looduslik ja kahjutu vahend, mis muudab elu paremaks, parendades aju perifeerset verevarustust.

Ginkgo Forte GP koostisse kuulub iidse puu Ginkgo biloa lehtede ekstrakt. Puu on kasvanud meie planeedil juba 200 miljonit aastat.
Ginkgo biloba tähtsaimaks omaduseks on verevarustuse parendamine.
Ginkgo normaliseerib aju verevarustust, tagades hapniku ja toitainete pideva juurdevoolu ning võimaldades seega mälu ja ajufunktsioonide paremat kvaliteeti.
Ginkgo parendab närviimpulsside edastamist. See imepärane taim mõjub soodsalt inimese üldisele psühho-emotsionaalsele staatusele.
Ginkgo vähendab ka veresoonte seinte läbilaskvust, parendab veresoonte elastsust ja laiendab neid, aitab normaliseerida arteriaalset vererõhku.
Ginkgo lehtede ekstrakt toimib antikoagulandina (takistab trombotsüütide kokkukleepumist), vähendades trombide tekkimise ohtu veenides ja arterites. Ta on ka võimas antioksüdant, kaitstes organismi vabade radikaalide kahjuliku toime eest.

Ginkgo lehtede ekstrakti tarvitatakse südame-veresoonkonna ja närvisüsteemi tugevdamiseks; mälu halvenemise korral; kognitiivsete funktsioonide ja nägemise parendamiseks. Ginkgo parendab ka perifeerset vereringet – seetõttu ei külmeta enam käed ja jalad.

Teiseks Ginkgo Forte Gp aktiivseks koostisosaks on gotu kola (Centella asiatica). Kesk-Aasia riikides on gotu kolal rahvameditsiinis eriline koht. Tal on ajalooliselt kujunenud maine kui ajutegevuse stimulaatoril, teda nimetatakse „aju toiduks” või „mälu taimeks”.
Gotu kola aktiivsed ained osalevad närviimpulsside edastamisel ajukoores. Närvisüsteemi toetav toime on tingitud ka gotu kolas sisalduva B-grupi vitamiinide kõrges kontsentratsioonis.
Gotu kolal on positiivne mõju kogu organismi vereringele: paraneb verevarustus, veenid ja kapillaarid muutuvad tugevamaks, normaliseerub kõrge arteriaalne vererõhk.
Uuringud näitasid, et gotu kola tarvitamine soodustab mälu parenemist, aitab ennetada stressi ja väsimust.
On hästi teada ja ka kliiniliste katsetega kinnitust leidnud fakt, et gota kola parendab varikoossete veenide seisundit, vähendab ebamugavustunnet, väsimust ja turseid jalgades.

Ginko Forte GP sisaldab standardiseeritud ginkgo biloba ja gotu kola ekstrakte, mis garanteerivad uue toote efektiivsuse ja kauakestva toime.

Ginkgo Forte GP:

• parendab perifeerset ja aju verevarustust
• soodustab südame-veresoonkonna tugevnemist
• vähendab veresoonte seinte läbilaskvust, parendab veresoonte elastsust
• vähendab arterites ja veenides trombide moodustumise võimalust
• parendab mälu ja kontsentreerumisvõimet
• stimuleerib vaimset tegevust
• parendab nägemist
• on võimas antioksüdant

KOOSTIS: (ühes kapslis): ekstrakt (50:1) ginkgo biloba lehtedest (24% ginko-flavoonglükosiide – 19,2mg ja 6% terpeenlaktoone – 4,8mg) – 80mg, ekstrakt (12:1) gota kola lehtedest (10% aasia osiide – 15mg) – 150mg.
NÄIDUSTUSED: aju, perifeerse ja koronaarse vereringe häired; veresoonte elastsuse ja vastupidavuse vähenemine; kõrgenenud vaimne koormus; stress; mälu halvenemine; nägemise halvenemine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus, rasedus. Juhul, kui vere hüübivus on alanenud ja arteriaalne vererõhk kõrgenenud, konsulteerige enne ravimi tarvitamist arstiga.
TARVITAMINE: 2 kapslit hommikusöögi ajal koos klaasitäie veega.
PAKEND: 60 kapslit blisterpakendis.
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on kahjustatud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.