LactoBi Complex

Inimese soolestikus elab sadu baktereid, osa neist on meie organismile kasulikud:annavad oma panuse toidu seedimisel, aitavad eemaldada elutegevuse jääkprodukte, osalevad vitamiinide moodustumisel organismis ja toitainete omastamisel, kaitsevad meid paljude haiguste eest. Neid kasulikke baktereid nimetatakse probiootikumideks (eubiootikumideks).

Koos kasulike bakteritega on meie soolestikus ka kahjulikud, patogeensed bakterid. Terves organismis on kasulikke baktereid kordi rohkem kui kahjulikke ning me tunneme end hästi.

Kahjuks on saastunud keskkond, mõningad toiduained, ravimid ja teised ebasoodsad tegurid võimelised rikkuma mikrofloora tasakaalu meie soolestikus, mille tulemusena hakkavad kahjulikud bakterid paljunema ja võivad esile kutsuda tõsiseid terviserikkeid.

Unikaalne Santegra toode – LactoBi Complex - võimaldab neid probleeme vältida!

LactoBi Complex sisaldab viit tähtsamat liiki baktereid, mis toetavad soolestiku normaalset tööd. Need on: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus.

Probiootilised bakterid toetavad ja taastavad kiiresti soolestiku mikrofloora tasakaalu, vähendavad patogeensete bakterite kasvu, tagavad normaalse seedetegevuse, tõstavad organismi vastupanuvõimet.
Lactobacillus acidophilus – vastupidav liik kasulikke baktereid, mis asustavad peensoolt ja mis on asendamatud ebaratsionaalse toitumise puhul, antibiootikumide tarvitamise ajal ja pakuvad bakteriaalsete, viiruslike ning seeninfektsioonide puhul profülaktilist kaitset.
Lactobacillus casei – aitavad seedetegevuse häirete korral, mille põhjuseks on eelnev ravikuur antibiootikumidega või haigusttekitavate mikroorganismidega saastunud vee ja toidu tarbimine („reisikõhulahtisus”).
Lactobacillus rhamnosus – aitavad soolestikust toksiine välja viia, soodustavad vere kolesteriinitaseme normaliseerumist.
Bifidobacterium bifidum – asustades jämesoolt, aitavad ära hoida sooletalitluse häireid, mida põhjustavad tarvitatavad arstimid, samuti soodustavad immuunsüsteemi tugevnemist.
Bifidobacterium longum – soodustavad soole regulaarset tühjenemist.
LactoBi Complex koostisesse kuulub unikaalne patenteeritud aine – Fibersol 2 TM – lahustuv dieetiline ballastaine, mis toidab kasulikke baktereid, soodustab kolesteriinitaseme alanemist, tagab soole regulaarse tühjenemise.

Mugavad vee- ja valguskindlad pakendid kaitsevad baktereid hävinemise eest, toote efektiivsus on garanteeritud.
LactoBi Complex’i on lihtne tarvitada – lahustage pakikese sisu kas vees või piimas ja jooge koheselt ära. Tarvidusel võite manustada ka kuiva pulbrit.

LactoBi Complex:

• normaliseerib soolestiku mikrofloorat (eubiootik)
• soovitatav tarvitada peale antibiootikumikuuri (kui antibiootikum ei ole taimset päritolu)
• parendab seedetegevust ja ainevahetust
• soodustab immuunsüsteemi tugevnemist
• soovitatav allergikutele
• sisaldab unikaalset lahustuvat dieetilist ballastainet Fibersol 2TM


Kasulike bakterite tasakaalu hoidmise toetamine organismis on oluline tervise säilimise ja pikaealisuse seisukohalt, mistõttu peaks LactoBi Complex kindlasti olema igas kodus! Ja ärge unustage LactoBi Complex’i reisile kaasa võtmast!

KOOSTIS (ühes pakikeses – 5,5g): probiootiline valem – 2,3 mlrd. CFU: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus; kaltsium (kaltsiumkarbonaat) – 40mg; ksülitol – 50mg; Fibersol 2TM ( lahustuv dieetiline ballastaine) – 5000mg.
NÄIDUSTUSED: soolte mikrofloora tasakaalutus, kõhukinnisus, ebakorrapärane roojamine, profülaktikaks seedetegevuse häirete vältimiseks reisil, kauakestnud ravimteraapia, soolestiku limaskesta kahjustused.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: ühe pakikese sisu lahustada vees või piimas ja koheselt sisse võtta, manustada 1-2 korda päevas.
PAKEND: pakendatud pulber (14 tükki).
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge kasutage toodet, kui pakend on kahjustatud või pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.