LiverPro

Firma Santegra eksklusiivne toode LiverPro on efektiivne looduslik preparaat maksa tervise säilitamiseks. See on võimas antioksüdant ja hepatoprotektor.

Maks, mis etendab elutähtsat osa seedetegevuses, on eriti ohustatud mitmesuguste toksiliste ainete kahjuliku toime tõttu. Enamik organismile potentsiaalselt ohtlikke aineid nagu alkohol, ravimid, erinevad mürgid ümbritsevast keskkonnast, muutuvad maksas seedetegevuse käigus kahjutuks ja väljutatakse organismist.

Et organism oleks terve, on eluliselt tähtis püüda maksarakke säästa. Erilist ohtu kujutavad hepatotsüüdidele vabad radikaalid, mis kas vallandavad hävitustöö või on selle protsessi vahelüliks.

Ükskõik millised profülaktilised meetmed maksa kaitsmiseks on hindamatu väärtusega.
Üks enim populaarne looduslik vahend, mis maksa kaitseb, on harilik maarjaohakas (Silybum marianum (L.)). Preparaadid, mis sisaldavad harilikku maarjaohakat või selle ekstrakti, on kõige nõutumad hepatoprotektorid maailmas.

Peamine maarjaohakas leiduv aktiivne aine on bioflavonoid silibin. Silibin kaitseb maksa toksiliste ainete mõju eest, alandab põletikulisi protsesse maksas, kaitseb maksarakke hävimise eest. Silibin soodustab maksarakkude taastumist, sekkudes alkoholi ja teiste toksiliste ainete hävitavasse mõjusse.

Silibin on ka võimas antioksüdant, kaitstes seega maksarakke vabade radikaalide laastava toime eest.
On teostatud hulgaliselt kliinilisi uurimusi, mis on kinnitanud silibini kui hepatoprotektori omadusi, kuid näidanud ka selle madalat bioomastatavust.

Teadlased leidsid võimaluse tõsta silibini bioomastatavust, luues SILIPHOS’e – patenteeritud lipofiilse silibini ja fosfatidüülkoliini kompleksi (US Patent 4 764 508), mis märgatavalt tõstis silibini bioomastatavust ja tagab maksale võimsa kaitse. Nagu uurimused on näidanud, kujutab SILIPHOS endast silibini uut vormi, mis on suurema bioomastatavusega ja mis on sellisena tuntud tänapäeval.

SILIPHOS sisaldab 33% silibini, millel on antioksüdantne toime, mis tugevdab rakumembraane ja soodustab maksarakkude taastumist.
SILIPHOS, kuuludes LiverPro koostisse, kujutab endast efektiivset looduslikku hepatoprotektorit.

SILIPHOS’t võib tarvitada iga kord, kui oksüdatiivne stress ähvardab maksarakkude normalset talitlust (alkoholi, arstimite, vale toitumise, rakkude vananemise jne mõju).

SILIPHOS soodustab maksa taastumist peale liigsöömist, alkoholi tarbimist või ravimite manustamist. Tugevdab ja kaitseb maksarakke infektsioonhaiguste puhul. Osutab efektiivset maksa kaitset kõikvõimalike toksiliste ainete puhul.

LiverPro:

• normaliseerib maksa talitlust
• on võimas hepatoprotektor
• osutab põletikuvastast toimet
• sisaldab antioksüdante, mis kaitsevad maksarakke kahjustuste eest, mida põhjustavad vabad radikaalid
• kindlasti on vaja tarvitada arstimite manustamise korral (eriti antibiootikumide).

KOOSTIS (ühes kapslis): SILIPHOS (Milk Thistle Phytosome – silibini kompleks (valmistatud : Silybum marianum (L.) Gaertn.) ja fosfatidüülkoliin) ( sisaldab 40mg silibini, 80mg fosfatidüülkoliini) – 120mg.
NÄIDUSTUSED: maksa kaitsmine toksiliste ainete mõju eest; maksa põletikulised ja degeneratiivsed protsessid; arstimite, eriti antibiootikumide manustamine; alkoholi tarbimine ja tubaka suitsetamine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus
Toode ei ole mõeldud lastele.
TARVITAMINE: võtta 3 kapslit 2 korda päevas söögi ajal, juues peale klaasitäis vett.
PAKEND: 90 kapslit blisterpakendis
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on kahjustatud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.