PrioriTea

PrioriTea on suurepäraseks näiteks unikaalsete vanaaegsete retseptide, mis on ajaproovile vastu pidanud, ja toiduainete alaste viimaste saavutuste efektiivsest sünteesist. Selle valemi põhialuseks on iidse indiaanihõimu joogiretsept. Arvati, et see jook puhastab nii keha kui ka hinge.

PrioriTea tugevdab organismi immuunsüsteemi, soodustab toksiinide väljumist, normaliseerib seedetrakti tööd, mõjub soodsalt nahale.

Kuuludes tee koostisse, on iga taime droogi kindls koguses, täiendades üksteist ja tugevdades soodsat toimet organismile.

Suur takjas on PrioriTea peamiseks aktiivseks koostisosaks. Takjajuur omab puhastavat, uriinieritumist soodustavat, sapieritust soodustavat ja higistamaajavat toimet, ravib neere ja kuseteid, aitab organismist toksiine väljutada, omab soodset toimet seedesüsteemile ja nahale.
Kämmalrabarber sisaldab toitaineid, toetab seedesüsteemi, parendab soolestiku peristaltikat.
Väike oblikas sisaldab tanniine, millel on kootav toime ja mis takistavad käärimis- ja roiskumisprotsesside teket sooltes, samuti on need kasulikud kuseeritussüsteemile.
Punane jalakas omab limaskestade pehmendavat ja rahustavat toimet.
Ürt-allikkress on vitamiinide ja mineraalide poolest rikas, sisaldab mõruaineid, millel on omadus stimuleerida mao ja soolenäärmete tööd, aidates kaasa toidu omastamisele. Ürt-allikkress soodustab organismi puhastumist: stimuleerib kuseeritust, rögaeritust ja omab kerget lahtistavat toimet.
Harilik maarjaohakas on tuntud kui võimsaim looduslik vahend, mis kaitseb maksa kahjulike ainete eest (alkohol, ravimid, saastunud keskkond, ebaterved eluviisid). Aitab maksal taastuda, toetab seedehäirete korral ja parendab isu.
Aasristik on suurepärane verdpuhastav ravimtaim, kasutatakse ka nahaprobleemide korral.
Põisadru on loodusliku joodi allikas, toetab kilpnäärme funktsioone, parendab ainevahetust. Suurendab soolte peristaltikat.

Priori Tea:

soodustab kogu organismi puhastumist: mao-sooletrakt, vereringe- organid, maks ja sapiteed, neerud ja kuseteed, veri.
tõstab organismi kaitsevõimet
toetab mao-sooletrakti tööd
aitab kaasa soolestiku mikrofloora taastamisele

KOOSTIS: (ühes pakikeses): eksklusiivne koostis 2,1g: suur takjas (Arctium lappa L.), väike oblikas (Rumex acetosella L.), punase jalaka koor (Ulmus rubra Muhl.), harilik maarjaohakas (Silybum marianum L.), kämmalrabarbri juur (Rheum palmatum L.), aasristik (Trifolium pratense), ürt-allikkressi õied ja lehed (Nasturtium officinale Br.) põisadru (Fucus vesiculosus L.).

NÄIDUSTUSED: haigusejärgne seisund, operatsioon; mürgistused; mao-sooletrakti ja maksa kogunenud šlakid; maohappe vähesus; nõrgenenud immuunsüsteem; nahaprobleemid.
Teed on soovitav juua kui igapäevast organismi kergelt puhastavat bioaktiivst lisandit.
Tarvitatakse järjest 3-4 nädalat.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: lasta PrioriTea ühel pakikesel kuumas keedetud vees tõmmata 10-15 minutit (240ml), siis juua. Manustada kord päevas.
Ärge ületage soovitatud annust!
Pikema perioodi jooksul toodet mitte tarvitada.
HOIATUS: PrioriTea sisaldab kämmalrabarbri juurt. Toodet tarbides tuleb hoolikakt jälgida tarvitamise soovitusi. Lõpetage kasutamine, kui toode põhjustab maovaevusi või kõhulahtisust. Juhul, kui olete arstlikul jälgimisel, rase, tarvitate ravimeid või kui teil on kalduvus kõhulahtisusele, konsulteerige oma raviarstiga.
PAKEND: 15 pakikest
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge kasutage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.