Red Clover Forte

Meie organismis toimuvad iga päev muutused, mida põhjustavad loomulikud vananemisprotsessid, stress, igapäevased probleemid, ebaratsionaalne toitumine, kahjulikud harjumused, ebapiisav uni kõik need halvendavad tervise seisundit. Käes on muudatuste aeg valige aktiivne eluviis, õige toidusedel ja täiendage eelnevaid looduslike bioloogiliselt aktiivsete toidulisanditega, mis toetavd organismi parimal viisil, hoides ära enneaegset vananemist.

Red Clover Forte on unikaalne ravimtaimede kombinatsioon, mis võimaldab organismil puhastuda, eemaldades verest ja rakkudest toksiine. Toode aitab kaasa maksa ja soolestiku paranemisele ja nende töö normaliseerimisele, immuunsüsteemi tugevdamisele ja ainevahetusprotsesside parenemisele.

Aasristik on juba ammustest aegadest rahvameditsiinis kasutusel olnud kui suurepärane verdpuhastav vahend. Taim on rikas mineraalainete poolest: magneesium, vask, kaltsium, raud, fosfor, kroom. Ta sisaldab A-, C- ja B-kompleks vitamiine, samuti isoflavonoide, polüfenoole, polüsahhariide jt Aasristik on kasulik nahaprobleemide puhul. Kuna tal on röga lahtistav ja spasmolüütiline toime, tarvitatakse seda köha ning külmetuse korral. Aasristik on immuunsüsteemi stimulaator, ta parendab vere- ja lümfiringet, kiirendab haavade paranemist. Aasristik on kasulik ka südame-veresoonkonnale, avaldades ateroskleroosivastast toimet.
Sarsaparill on ronitaim, mis kasvab Lõuna- ja Kesk-Ameerikas. Sarsaparilli tarvitavad kohalikud elanikud juba ammustest aegadest kui toniseerivat vahendit. Taime juured sisaldavad kaltsiumit, vaske, rauda, joodi, mangaani, kaaliumit, A-, C- ja erinevaid B- vitamiine, samuti saponiine, glükosiide, sitosterooli. Sarsaparill on põletikuvastane, uriinieritust soodustav ja higistamaajav toime, aitab organismil puhastuda.
Lagritsa-magusjuurt tarvitati juba kaua aega tagasi kui inimese elujõu ja energia allikat. Viimasel ajal on taime vastu huvi märgatavalt kasvanud seoses ühendite uurimisega, mis on oma olemuselt lähedased neerupealsete hormoonidega. Lagritsal on röga lahtistav, seedeelundite ärritusi pehmendav, rahustav ja kergelt lahtistav toime. Taim stimuleerib neerupealseid neile omaseid kortikosteroide tootma. Lagrits avaldab soodsat mõju mao-sooletraktile, on kasulik mao kõrgenenud happesuse korral.
Ameerika koldpuul on toniseeriv toime, ta stimuleerib vereringet, parendab seedetegevust, soodustab organismi vabanemist toksiinidest.
Peet sisaldab rauda, kaaliumit, magneesiumit, B1 ja B2- vitamiine, niatsiini, B6, B12 ja C-vitamiine, vees lahustuvat ja mittelahustuvat tselluloosi. Peet parendab toidu seedimist ja paljude kasulike ainete omastamist.Toetab vereloome funktsiooni, soodustab immuunsüsteemi tugevnemist. Üks peedi komponentidest betaiin stimuleerib maksa tööd ja soodustab selle regeneratsiooni, seega etendab tähtsat osa organismi detoksikatsioonis.
Kelp avaldab soodsat mõju kilpnäärmele ja ainevahetusele, soodustab toksiinide väljaviimist organismist, soodustab sõltuvuse vähenemist kahjulikest ainetest (nikotiin ja alkohol).
Red Clover Forte on pehmetoimeline bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Red Clover Forte koostisse kuuluvad erinevate taimede aktiivsed ained soodustavad toksiinide väljumist ja organismi puhastumist sellega, et tugevdavad maksa kaitsebarjääri, mõjuvad soodsalt sapi eritumisele, on diureetilised, nõrgalt lahtistavad ja antioksüdantsete omadustega, parendades ka toiduainete omastatavust.

Red Clover Forte:

soodustab organismi seespidist puhastumist
osutab sapieritust suurendavat ja spasmolüütilist toimet
soodustab immuunsuse tugevnemist
on antioksüdantne organismi kaitse
mõjub soodsalt nahale

KOOSTIS: (ühes kapslis): jood kelbist (Ascophyllum nodosum) 50μg;
Eksklusiivne koostis 285mg: ekstrakt 4:1 aasristiku õied (Trifolium pratense), lagrits-magusjuure juur (Glycyrrhiza glabra), punapeet (Beta vulgaris), sarsaparilli juur (Similax officinalis), ameerika koldpuu koor (Zanthoxylum americanum), kelp (Ascophyllum nodosum) (0.5% joodi).
NÄIDUSTUSED: organismi üldine puhastamine ja mürkidest vabastamine (veri, lümf, maks), allergiad, mürgistused, nõrgenenud immuunsus, nahaprobleemid.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus. Difuusne toksiline hõõtsik, türeotoksikoos.
TARVITAMINE: 1 kapsel päevas söömise ajal koos klaasitäie veega. Järk-järgult suurendada annust 2-3 nädala jooksul kuni kahe kapslini 3 korda päevas.
Ravikuuri kestus 1 kuu.
PAKEND: 60 kapslit blisterpakendis.
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on kahjustatud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.