RestAid

Firma Santegra poolt loodud looduslik ja ohutu stressivastane toode, mis ei põhjusta sõltuvust. Sisaldab taimeekstrakti Cyracos, mida saadakse sidrunmelissi lehtedest (Melissa officinalis L.). Vastav tehnoloogia säilitab sünergia taime kõikide koostisosade vahel. Toote valmistamiseks on kasutatud kõrgekvaliteedilist toormaterjali ja tehnoloogiat, mis tagab kõikide kasulike ainete säilimise, vastavalt GMP ja TUV seadustele.

Arenenud tööstusmaades on stress tõsiseks ühiskonna nuhtluseks. Muidugi on olemas ravimid, mis aitavad stressi leevendada, nagu rahustid ja unerohi, kuid need ei ole kõrvalmõjudeta. Pikaajalisel manustamisel võivad need sõltuvust tekitada ja seega ei kõrvalda stressi põhjust. Seepärast pöördutaksegi üha sagedamini looduslike vahendite juurde.

Mis on Cyracos?

See on taimeekstrakt, mida toodetakse sidrunmelissi lehtedest. Tänu erilisele koostisele on Cyracos tugeva stressivastase omadusega, see on ka kliiniliselt tõestatud ja teadus tunnustab seda.
Rest Aid’il on stressivastane, ärevuse ja hirmuvastane, rahustav ja närvisüsteemi mõjutav toime. Kasutatakse mitmesuguste närvisüsteemi häirete puhul, ka unetuse korral.
Toode on ka tugev antioksüdant. Abi saab viirushaiguste puhul, näiteks herpes. Ravim on ka antibakteriaalne ja seentõvevastane.

RestAid:

• aitab rahuneda ega põhjusta uimasust
• tõstab vastupanuvõimet stressile
• vähendab ärevust
• normaliseerib und

KOOSTIS (ühes kapslis): CYRACOS (sidrunmelissi maapealsete osade ekstrakt) – 300 mg.

NÄIDUSTUSED: stress, ärevus, emotsionaalne labiilsus, kiire väsimine, unehäired, raske vaimse või füüsilise töö ajal.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: toidulisandina, 1 kapsel 1-2 korda päevas klaasitäie veega.
PAKEND: 30 kapslit blisterpakendis

SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30°C.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.