SaniTea

Keegi meist ei kahtle järgneva mõttetera õigsuses: „puhtus on tervise pant”, kuigi ei hakka selle üle pikemalt juurdlema. Võrreldes keskajaga on inimkond hügieeni osas pika sammu edasi astunud. Kuid see kõik on väline. Mis on aga meie sees? Välise võluva fassaadi taga on varjul koormate kaupa rämpsu ja kahjulikke aineid. Organismi saastamine ei ole sugugi ohutu, kuna põhjustab tervisehäireid ja pidevat väsimustunnet. Juba saja aasta eest rääkisid teadlased organismi outointoksikatsiooni ohtudest. Sellest ajast saadik on inimese elutingimused vaid halvenenud. Paljud kahjulikud ained satuvad organismi toidu ja veega, samuti sissehingatava õhuga. Peale selle mürgitavad paljud end vabatahtlikult sigarettide, alkoholi ja teiste kahtlaste „maiustega”. Teadlased arvavad, et enesemürgitamine kiirendab vananemiprotsessi.

Meie soovitame kõigile, kes tõsiselt mõtlevad oma tervise ja pikaealisuse peale, firma Santegra suurepärast toodet SaniTea.
SaniTea on haruldane toode, mille tarbimine võimaldab organismil puhastuda, parendades seedesüsteemi ja kuseteede tegevust ning reguleerides soolestiku tööd. SaniTea parendab ainevahetust. Tal on nõrk lahtistav toime, mis normaliseerib soole tühjenemist, omamata seejuures soolt ärritavat toimet.
SaniTea on väga sobilik lisa igale programmile, mille tegevus on suunatud kogu organismi tervenemisele ja kaalulangetamisele.

SaniTea koostisse kuuluvad:

Senna, mida juba sajandeid tarvitatakse kui lahtistavat vahendit ja mis tänu sellele on tuntud organismi puhastava taimena. Senna lehed sisaldavad antroglükosiide, millest tähtsaimad on sennosiidid. Senna aktiivsed ained stimuleerivad soolestiku, eriti jämesoole tööd, osutades lahtistavat toimet. See on kinnitust leidnud ka kliinilistes uurimustes.
Harilik paakspuu avaldab lahtistavat toimet. Paakspuu koores on antroglükosiidid, millest tähtsaim on franguliin. Paakspuu aktiivsed ained aeglustavad läbi soolestiku limaskesta vedeliku imendumist, muutes seega väljaheite pehmemaks ja parendades jämesoole peristaltikat, aga ei põhjusta limaskestade ärritust. Tänu neile omadustele peetakse paakspuud nõrgatoimeliseks, kuid seejuures efektiivseks lahtistavaks vahendiks.
Piparmündil on kerged sapieritust soodustavad omadused, mistõttu paraneb ainevahetus, tugevneb soolte peristaltika. Taimel on ka spasmolüütilised, gaase vabastavad, iiveldusvastased ja desodoreerivad omadused.
Harilik leesikas on tuntud kui uriinierituse suurendaja, tal on põletikuvastased ja antiseptilised omadused.
Alteel on põletikuvastane toime, pehmendab seedeelundite ärrituste mõju, soodustab koos temaga tarvitatavate taimede omastamist.
Kibuvits aitab põletike puhul, tõstab organismi vastupanuvõimet.
Inglise kummel on põletikuvastase, antiseptilise, sapieritust soodustava, spasmolüütilise ja gaase vabastava toimega.

SaniTea:

• omades lahtistavat toimet, puhastab mao-sooletrakti, eriti jämesoole tagumist osa
• parendab seedesüsteemi funktsioone
• reguleerib ainevahetust
• alandab söögiisu, soodustab kehakaalu normaliseerumist

KOOSTIS:( ühes pakikeses) – 2g; senna lehed (Cassia angustifilia), hariliku paakspuukoor (Frangula alnus), piparmünt (Mentha piperita), suhkruleht (Stevia rebaudiana), harilik leesikas (Arctostaphylos uva-ursi), apelsinikoor (Citrus sinensis), kibuvitsamarjad (Rosa rugosa), alteejuur (Althea officinalis), inglise kummel (Anthemis nobilis).
NÄIDUSTUSED: organismi puhastamine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus, mao-sooletrakti haiguste ägenemine, raske glomerulonefriit, rasedus, sapikivid, alla 12 aasta vanused lapsed.
HOIATUS: toode sisaldab sennalehti ja paakspuukoort. Kui hakkate toodet tarbima, on vajalik jälgida tarbimist puudutavaid soovitusi. Loobuge tootest, kui see kutsub esile kõhulahtisust või kõhuvalu. Kui viibite arsti järelvalve all, toidate last rinnaga, tarvitate ravimeid või kui teil on kalduvus kõhulahtisusele, konsulteerige oma raviarstiga.
TARVITAMINE: valada ühele teepakikesele klaasitäis (240ml) keeva vett ja lasta tõmmata 2-5 minutit. Tõmbamise aeg tuleb igaühel ise valida, seda järk-järgult pikendades. Teed juua peale õhtusööki. Tee tarvitamise alguseks valida päev, millele ei järgne tööleminekut.
Skeem: esimesel nädalal - iga päev, teisel nädalal – ülepäeviti, kolmandal nädalal – kaks korda, neljandal nädalal – üks kord, edaspidi vastavalt vajadusele.
Esimestel SaniTea joomise päevadel võivad soolestikus esineda ebamugavustunne ja spasmid. Puhastuskuuri alguses on need nähtused normaalsed.
PAKEND: 15 pakikest
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on kahjustatud või kui tootele märgitud säilivustähtaeg on möödas.