Sanoprost TR

Firma Santegra unikaalne toode Sanoprost TR on loodud spetsiaalselt meestele nende tervise säilitamise ja elukvaliteedi parendamise eesmärgil.

50% 50-aastastest ja peaaegu 90% 70-80-aastastest ja vanematest meestest kannatavad eesnäärme healoomulise hüperplaasia tõttu, paljud vajavad kirurgilist sekkumist. Lisaks sellele on viimastel aastatel suurenenud eesnäärme põletikuliste haiguste (prostatiit) arv.

Sanoprost TR koostisse kuuluvad rahvameditsiinis hästi tuntud ravimtaimede ekstraktid: kääbuspalm, aafrika ploomipuu ja kõrvenõges. Neid kasutatakse traditsiooniliselt kuseteede korrashoiu toetamiseks.


Selle toote väljatöötamisel kasutati tootmise uusimat tehnoloogiat, tagamaks pikaaegse toime efekti.

Sel moel on Sanoprost TR rahvameditsiini ja uusima tehnoloogia saavutuste unikaalne kombinatsioon, tänu millele jõuavad organismi looduslikud bioaktiivsed ained, mida on kerge omastada ja mis on organismile ülimalt soodsad.

Kääbuspalmi (Serenoa repens) on kasutatud meeste suguaktiivsuse tõstmiseks mitmeid sajandeid ja see suurendab sperma produktsiooni. Taimel on ka antiseptilised omadused, seda kasutatakse kuseeritust stimuleeriva vahendina. Kuid kõige efektiivsem on kääbuspalm eesnäärme healoomulise hüperplaasia sümptomite leevendajana.
Kääbuspalmi marjade ekstrakt, mis kuulub Sanoprost TR koostisse, sisaldab fütosteroole, mis aeglustavad prostata rakkude kasvu. Enamik uurimustöödest on näidanud, et selle ekstrakti kasutamine soodustab eesnäärme vähenemist ja kuseerituse parenemist.

Aafrika ploomipuu (Prunus africana) on Euroopas kasutusel 1970 aastatest. Taim aitab parendada eesnäärme funktsioone. Aafrika ploomipuu koorel on põletikuvastased ja uriini eritumist soodustavad omadused, samuti aitab see eemalduda ladestunud kolesteriinil, mis on eesnäärme hüperplaasiale iseloomulik nähtus.

Kõrvenõgese (Urtica dioica ) efektiivsust prostata põletike ja hüperplaasia puhul on tõestanud uusimad uurimused. Tänaseks on üle 20 kliinilise katsetuse näidanud, et kõrvenõgese juur, kas üksi või koos teiste taimedega, aitab vähendada eesnäärme hüperplaasia ja prostatiidi sümptomeid.
Kui prostatiidi puhul tarvitatakse põletikuvastase vahendina kõrvenõgest, siis eesnäärme hüperplaasia raviks käivitub täiesti teistsugune mehhanism.

Mis mõjutab eesnäärme kasvu? Hormoon dihüdrotestosteroon. See moodustub testosteroonist, mõjutatuna ferment 5-alfa reduktaasist. Aastatega 5-alfa reduktaasi aktiivsus suureneb, mis omakorda käivitab dihüdrotestosterooni tekke. Kliinilised katsed näitasid, et kõrvenõgese juurte ekstraktil on omadused peatada testosterooni üleminekut dihüdrotestosterooniks (inhibeerides fermente, mis üleminekut võimaldavad).
Nende uurimuste tulemuseks on suurepärased uudised miljonitele meestele, kes
põevad eesnäärme hüperplaasiat.

Sanoprost TR:

kasutatakse eesnäärme tervise taastamiseks
kergendab healoomulise eesnäärme hüperplaasia ja prostatiidi sümptomeid
omab antiseptilist toimet
soodustab uriinikoguse suurenemist ja maksimaalset väljavoolu, vähendab jääkuriini kogust
tõstab meeste suguaktiivsust
omab kauakestvat toimet

KOOSTIS: (ühes tabletis): kääbuspalmi (Serenoa repens) standardiseeritud ekstrakt (8:1) marjad (90% steriine ja vabu rasvhappeid) 160mg, aafrika ploomipuu (Prunus africana) ekstrakt (4:1) koored (25% steriine) 50mg, kõrvenõges (Urtica dioica) koorte ekstrakt (25:1) 120mg.
NÄIDUSTUSED: eesnäärme tervisliku seisundi toetamine, uriini eritumise häired, põletikulised protsessid ja uriini eritumise seiskumise ilmingud, hüperplastilised protsessid eesnäärmes, suguaktiivsuse langus, sperma kvaliteedi halvenemine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus
TARVITAMINE: 1 tablett 2 korda päevas söögi ajal koos klaasitäie veega
PAKEND: 60 tabletti
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge kasutage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.