Una de Gato GP

Firma Santegra poolt loodud toode Una de Gato GP koostisse kuulub liaani koore ekstrakt. Liaan (Uncaria tomentosa) parke-küünisvääti kutsutakse rahvakeeli „kassiküüniseks” teravate okiste tõttu, tänu millele on taim võimeline mööda puutüve üles ronima, küündides 30m kõrgusele.

Parke-küünisväät kasvab Peruu kõrgete mägede aladel ja Amazonase troopilistes metsades. Peruu indiaanlaste suguharud on 2000 aasta jooksul pidanud seda liaani pühaks taimeks – vahendiks kõikide haiguste vastu. Kohalikud elanikud kasutasid „kassiküünist” palaviku, artriidi, haavandite, suguhaiguste, seedehäirete, nahaprobleemide korral ja isegi eostumisvastase vahendina. Üllatusena on avastatud, et kohalikud elanikud kasvajatesse peaaegu ei haigestu. Kõnealuse liaani hämmastavad omadused köitsid Euroopa ja USA teadlaste tähelepanu. Läbiviidud uuringud näitasid, et taimes sisalduvad aktiivsed ained on võimelised tugevdama organismi kaitsejõude, alandama põletikke ja neil on antioksüdantsed omadused. Liaani koorel on ka antibakteriaalsed, viirustevastased, antimutageensed ning kasvajatevastased omadused. „Kassiküünise” koor on täis hindamatuid bioloogiliselt aktiivseid aineid. See sisaldab oksindoolalkaloide, hiniinhappe glükosiide, saponniine, fütosteriine jne
Eelmise sajandi 80-ndatel aastatel avastati, et oksindoolalkaloidid on „kassiküünise” peamised aktiivsed ained, millel on immuunsüsteemi stimuleerivad omadused. Peale selle on neil võime pidurdada trombide moodustumist arterites, alandades seega südame-veresoonkonna haiguste arenemise riski. Sellele aitavad kaasa ka fütosteriinid, normaliseerides lipiidide ainevahetust.

Hiniinhappe glükosiididel on ülisuur põletikuvastane toime.

Lõuna-Ameerikas ja Itaalias läbi viidud katsetuste tulemusena õnnestus „kassiküünise” koorest eraldada protsianidiine, polüfenoole ja fütosteriine, mis selgitab selle taime põletikuvastaseid, antimutageenseid ja antioksüdantseid omadusi.
Liaanil on ka antatsiidsed omadused ja võime kiirendada haavade armistumist.
See taim on võimas antioksüdant, mis kaitseb rakke vabade radikaalide hävitava toime eest.
„Kassiküünis” aitab soolestikku, seega ka organismi puhastada, mis omakorda on oluline paljude haiguste ärahoidmisel.
„Kassiküünisel” on äärmiselt tugev positiivne mõju organismi immuunsüsteemile. Unikaalsed oksindoolalkaloidid aktiviseerivad T-lümfotsüütide ja makrofaagide funktsioone, normaliseerivad immunoglobuliinide taset ning stimuleerivad immuunreaktsioone.
Santegra uue toote Una de Gato GP koostisse kuulub standardiseeritud ekstrakt (4:1) „kassiküünise” (Uncaria tomentosa (Willd.), mis sisaldab 3% oksindoolalkaloide, suurendades efektiivsust mitmekordselt.
Üks Una de Gato GP kapsel sisaldab 350mg ekstrakti, mis vastab 1400-le milligrammile selle taime koorest tehtud pulbrile.

Una de Gato GP:

• on võimas antioksüdant ja adaptogeen
• tugevdab immuunsüsteemi
• omab põletikuvastast, antibakteriaalset ja viirustevastast toimet
• vähendab kasvajatesse haigestumise riski
• soodustab organismi puhastumist

Kaasaegsed teadlased avastasid veel ühe El Dorado saladuse ja me tutvustame teile uhkusega toodet, millel on imepärased omadused!

KOOSTIS: (ühes kapslis): standardiseeritud ekstrakt (4:1) „kassiküünise” koorest (Uncaria tomentosa Willd.) (3% kogu oksindoolalkaloididest) (võrdub 1400mg koorega) – 350mg
NÄIDUSTUSED: nõrgenenud immuunsus, üldine organismi kurnatus, mao-sooletrakti limaskestade kahjustus, onkoloogiliste haiguste profülaktika.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus, rasedus, imetamine
TARVITAMINE: 1 kapsel päevas söögi ajal koos klaasitäie veega
PAKEND: 30 blisterpakendis kapslit
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on kahjustatud või kui pakendile märgitud säilivustähtaeg on möödas