VAG Forte™

VAG Forte™ on tõhus uue põlvkonna toode naise tervise toetamiseks, mille koostises on looduslikud taimsed komponendid, mis normaliseerivad hormoonide tasakaalu naiste organismis, reguleerivad menstruatsioonitsüklit, pidurdavad kasvajate ja tsüstide kasvu, aitavad naiste suguelundite põletiluliste haiguste puhul, toimivad toniseerivalt kogu organismile.

Põhiliseks VAG Forte™ koostisosaks on haisva lurslille (Cimicifuga foetida) standartiseeritud kuivekstrakt. Lurslillel on östrogeenidega sarnane toime, aga puuduvad ebasoovitavad kõrvaltoimed nagu sünteetilistel hormoonpreparaatidel. Ta mõjutab ajukeskuste kaudu munasarjade funktsiooni juhtimist ja seega ka häiritud vegetatiivseid protsesse.

Haisva lurslille standardiseeritud kuivekstrakt normaliseerib östrogeenide tasakaalu, omab pehmet rahustavat ja lõõgastavat toimet, kõrvaldab silelihaste spasmi. Teda kasutatakse valulike menstruatsioonide puhul, menstruaaltsükli häirete puhul, menopausi vaevuste leevendamiseks (kuumad hood, öine higistamine, tupekuivus jt.).

Vesihein (Stellaria media L.) sisaldab suurtes kogustes karotiini, C ja E vitamiine ja flavonoide, samuti mineraalaineid. Ta parandab südame-veresoonkonna ja kesknärvisüsteemi tööd.

Hariliku altee juur (Althaea officinalis L.) sisaldab polüsahhariide, mis on vajalikud ärritatud ja kahjustatud limaskestade taastumiseks, pektiini, mis on soolestiku mikrofloorale positiivse mõjuga. Hariliku altee juur on põletikuvastane ja stimuleerib immuunsüsteemi.

Üheksavägine (Verbascum thapsus L.) sisaldab saponiine ja tanniine, toimib kootavalt ja rahustavalt põletikulistele limaskestadele.

Punase jalaka (Ulmus rubra) koort kasutatakse põletikuvastase ja valuvaigistava vahendina.
Kärnoblika (Rumex crispus L.) juurel on põletikuvastane , verejooksu peatav ja vererõhku alandav toime.

VAG Forte™ koostises on väga hoolikalt valitud taimed, mis omavad kootavat, valuvaigistavat, põletikuvastast, bakteritsiidset, verejooksu peatavat, ainevahetust stimuleerivat toimet. Toode kiirendab kudede taastumist ja uuenemist, tugevdab emaka seina, on mõeldud naiste suguelundite süsteemi puhastava, toitva, tervendava ja stimuleeriva vahendina.
VAG Forte™ aitab naisel tunda ennast tervena ja energilisena.

VAG Forte™:

• reguleerib hormonaalset tasakaalu naise organismis
• omab põletikuvastast ja bakteritsiidset toimet
• reguleerib menstruaaltsüklit
• leevendab premenstruaalseid ja klimakteerilisi vaevusi
• omab toniseerivat ja üldtugevdavat toimet

KOOSTIS: haisva lurslille (Cimicifuga foetida) standardiseeritud kuivekstrakt (12:1) 8% triterpeenglükosiide (27-deoksüatsetiin) 12,5 mg, eksklusiivne valem – 300 mg: vesihein (Stellaria media L.), hariliku altee juur (Althaea officinalis L.), üheksavägine (Verbascum thapsus L.), punase jalaka (Ulmus rubra) koor,
kärnoblika (Rumex crispus L.) juur.

NÄIDUSTUSED: naiste suguelundite kroonilised põletikulised protsessid, menstruaaltsükli häired, premenstruaalne sündroom, emekamüoom, munasarjade tsüstid, endometrioos.

VASTUNÄIDUSTUSED: ülitundlikkus mõne toote koostisosa suhtes, rasedus, rinnaga toitmine, maohaavandi ägenemine, äge glomerulonefriit. Kui tarvitate mingeid ravimeid, konsulteerige arstiga.

TARVITAMINE: 1 tablett 2 korda päevas söögi ajal.
PAKEND: 60 tabletti
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.