Wild Yam GP (30)

Wild Yam GP on uue põlvkonna suurepärane toode, mille koostisse kuulub standardiseeritud jamsijuure ekstrakt (12,5 % diosgeniini ). Jamsijuur omab üllatavat ravivat toimet. Oma nime see taim sai Dioskoridilt, kreeka arstilt, kes kirjeldas taime esimesel sajandil.

Jamsijuur sisaldab looduslikku toorainet - hormoonide eelkäijat– diosgeniini, mis on väga sarnane organismis esinevate hormoonidega - steroidsaponiiniga DHEA (dehüdroepiandrosteroon) ja pregnenalooniga (progesterooni derivaat), mis reguleerivad hormoonide tasakaalu naiste organismis, soodustavad head enesetunnet ja energia tõusu. Fütoöstrogeenid, mis sisalduvad jamsijuures ei ole hormoonid, kuid on hormoonide sarnased toimel, nad mõjuvad soodsalt organismi hormonaalsele seisule; sattudes naiste organismi, reguleerivad menstruaaltsüklit, toetavad naiste suguelundite toonust, eriti kliimaksi perioodil; ja ennetavad luuhõrenemise tekket. Kahjuks on spetsialistide hinnangul prohormoonide tasakaal langemas, alates 20-25. eluaastast.

Uuringud näitasid otsest sõltuvust prohormoonide tasakaalu langemise ja selliste ilmingute vahel nagu apaatia, unisus, rasvumine ja isegi selliste haiguste tekkimise vahel nagu reumatoidartriit, osteoartriit, osteoparoos. Selgus, et haigetel inimestel vanusest sõltumata on DHEA tase veres madalam kui tervetel inimestel.
Teadlased arvavad, et DHEA tase veres on kindel kriteerium tervislikule seisundile. Mitte kellelegi pole saladus, et inimese bioloogiline vanus on tema passis olevatest andmetest erinev. Prohormoonide taseme suurendamine on suurpärane võimalus tõsta toonust ja noorendada organismi.

Wild Yam GP omab suurt tähtsust naiste organismile ja heaolule. Ta aitab paremini funktsioneerida kilpnäärmel, parandab enesetunnet, paneb „silmad särama”. Kui naiste organism ei tooda piisavas koguses progesterooni menstruaaltsükli teises faasis (peale ovulatsiooni), siis östrogeen, mis on toodud tsükli esimeses faasis (enne ovulatsiooni) viib menstruatsiooni eelsesse pingesse, tekkivad kuumad hood, tihedad tujude muutused jne.
Jampsjuur on efektiivne rahustav ja silelihaste lõõgastav vahend, omab valuvaigistavat toimet, vähendab peavalu, vähendab suminat kõrvades, väsimust, närvilisust, parandab enesetunnet, und, mälu.
Mõjub soodsalt endokriinsüsteemile ja maksale, parandab seedimist, vähendab kolesteroolitaset veres.
Metsiku jamsi ekstrakt on meditsiinis laialdaste uuringute objekt, mis näitavad tema kasutamise võimalust luu- ja lihaskonna toetamiseks ning kogu organismi tervendamiseks.

Tänu oma unikaalsele omadustele on jamsijuur väga populaarne toode kogu maailmas naiste tervise toetamiseks, kuid kuna taime kasvatatakse ja töödeldakse erinevalt, siis on tema koostises aktiivseid aineid (diogeniini) erineval hulgal. Kompanii Santegra® püüdlus on kasutada võimalikult uuemat ja efektiivsemat tehnoloogiat tootmaks turule paremat toodet ja Wild Yam GP on selleks suurepärane tõendus.

Ühes Wild Yam GP kapslis on 375 mg jamsijuure ekstrakti (12,5% diogeniini), mis on ekvivalentne 1500 mg jamsijuure droogiga. Aktiivse aine standartiseeritud sisaldus garanteerib Wild Yam GP efektiivsust.
Wild Yam GP koostisesse kuulub samuti flavanoid rutiin, naturaalne aine, mis omab antioksüdantset toimet. Rutiin aitab võidelda lagundavate vabade radikaalidega, omab põletikuvastast ja tromboosivastast toimet. Peale selle, mõningased uuringud näitasid rutiini antibakterjaalset efekti ja tema võimet parandada vereringet.
Rutiin omab võimet toetada kapillaaride seinte läbilaskmatust ja eastsust, aitab C-vitamiini omandamist ja kaitseb teda oksüdeerumise eest.

Wild Yam GP:

• Toetab hormonaalset tasakaalu
• Vähendab premenstruaalseid ja kliimakteerilisi vaevusi;
• Rahustava toimega;
• Lõõgastab silelihaseid.

Koostis: Standardiseeritud (12,5% diogeniini) metsiku jamsijuure ekstrakt (10:1) – 375mg , rutiin – 25mg.
Näidustused: Närvipinge, ebastabiilne meeleolu, kliimaks, kuumad hood, premenstruaalne sündroom
Vastunäidustused: individuaalne mittetaluvus
Kasutamine: 1 tablett päevas klaasi veega.
Pakend: 30 kapslit.
Säilitada: tihedalt suletud, kuivas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.
Ärge kasutage toodet kui kaitseplomm on vigastatud või on lõppenud kehtivusaeg! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada.